Ofertă refuzată Cumpărare directă

PROMANUM PURE 1000ML- Dezinfectant alcoolic pt dezinfectia igienica si chirurgicala a mainilor 19728

Număr anunț
DA22124163
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33741300-9 · Dezinfectant pentru maini (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
438,80 RON
Valoare finală
438,80 RON
Data publicării
18.12.2018 15:36
Data finalizării
19.12.2018 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.