Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat

achizitie produse de papetarie

Număr anunț
DA22122738
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
VISA MEDING S.R.L. (CUI RO14307081)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.177,95 RON
Valoare atribuită
1.175,95 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
18.12.2018 14:59
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.175,95 RON

din 1.177,95 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 2 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.