Ofertă refuzată
Cumpărare directă
InsumanRapid 100UI/ml sol.inj*5fl*5ml F (INSULINE UMANE)-10970
- Număr anunț
- DA22162905
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33615100-5 · Insulina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 624 RON
- Valoare finală
- 624 RON
- Data publicării
- 21.12.2018 13:07
- Termen limită
- 26.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.