Ofertă acceptată Cumpărare directă

SOLUTIE PERFUZABILA RINGER EP 500ML RO 3642558 Clorura de sodiu 0,9% flacon 250 ml

Număr anunț
DA22404131
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.207 RON
Valoare atribuită
1.207 RON
Data publicării
14.02.2019 09:27
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 14:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.207 RON

din 1.207 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.