Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PARACETAMOL INFOMED 10 mg/ml sol.perf. x 100 ml
- Număr anunț
- DA22406043
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan (CUI 4203911)
- Furnizor / câștigător
- INFOMED FLUIDS SRL (CUI RO16674718)
- Cod CPV
- 33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 924 RON
- Valoare atribuită
- 924 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 10:54
- Termen limită
- 19.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 12:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
924 RON
din 924 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro