Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pansament cu alginat de argint -Askina Calgitrol Thin 10 x 10 cm - 6201010

Număr anunț
DA22185200
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
430,20 RON
Valoare finală
430,20 RON
Data publicării
08.01.2019 09:29
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 09:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.