Ofertă refuzată
Cumpărare directă
NO-SPA INJ 40MG/2ML X 25FI X 2ML (DROTAVERINUM)
- Număr anunț
- DA22582399
- Autoritate contractantă
- Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 184,50 RON
- Valoare finală
- 184,50 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 11:42
- Data finalizării
- 14.03.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.