Ofertă acceptată
Cumpărare directă
No-spa 20mg/ml 25/2ml sol inj (drotaverinum)
- Număr anunț
- DA22606100
- Autoritate contractantă
- Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 374 RON
- Valoare atribuită
- 374 RON
- Data publicării
- 15.03.2019 07:56
- Termen limită
- 20.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.03.2019 09:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
374 RON
din 374 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro