Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 6,9% sub estimat
SAPUN LICHID, si detergent pardoseli
- Număr anunț
- DA22630760
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 33711900-6 · Sapun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 121,70 RON
- Valoare atribuită
- 113,25 RON 6,9% sub estimat
- Data publicării
- 19.03.2019 12:36
- Termen limită
- 24.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.03.2019 13:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
113,25 RON
din 121,70 RON estimat
6,9%
Adjudecat la 93,1% din estimat · economie 8,45 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.