Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 5,0% sub estimat

UNT DE MASA B 65% SI CASCAVAL FELIAT

Număr anunț
DA22630825
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15530000-2 · Unt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
329,88 RON
Valoare atribuită
313,32 RON 5,0% sub estimat
Data publicării
19.03.2019 12:40
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

313,32 RON

din 329,88 RON estimat 5,0%

Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 16,56 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.