Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reactivi chimici NUMAR DE REFERINTA: 20032019 PRET DE CATALOG: 1.220,00 RON / Unitate de masu
- Număr anunț
- DA22639064
- Autoritate contractantă
- LABORATORUL CENTRAL PENTRU CONTROLUL CALITATII SI IGIENEI VINULUI VALEA CALUGAREASCA (CUI 16557041)
- Furnizor / câștigător
- NORDIC CHEMICALS SRL (CUI RO31878614)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.220 RON
- Valoare atribuită
- 1.220 RON
- Data publicării
- 20.03.2019 11:17
- Termen limită
- 25.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.03.2019 11:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.220 RON
din 1.220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro