Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,1% sub estimat
Detergenti vase, pardoseli, sapun
- Număr anunț
- DA22684560
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 443,99 RON
- Valoare atribuită
- 425,89 RON 4,1% sub estimat
- Data publicării
- 26.03.2019 15:31
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 15:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
425,89 RON
din 443,99 RON estimat
4,1%
Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 18,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.