Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ac intramuscular 21 G - 0,8 mm / 40mm -amboul de culoare verde
- Număr anunț
- DA22741049
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
- Furnizor / câștigător
- NOVITRADE SRL (CUI RO15011423)
- Cod CPV
- 33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250 RON
- Valoare atribuită
- 250 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 08:52
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
250 RON
din 250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro