Ofertă refuzată Cumpărare directă

Sevorane lichid volatil pt. inh*1fl*250ml (SEVOFLURANUM)-6824

Număr anunț
DA22723317
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
853,48 RON
Valoare finală
853,48 RON
Data publicării
01.04.2019 12:44
Data finalizării
03.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.