Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oferta LCCCIV VC anunt MC1005362

Număr anunț
DA22742965
Autoritate contractantă
LABORATORUL CENTRAL PENTRU CONTROLUL CALITATII SI IGIENEI VINULUI VALEA CALUGAREASCA (CUI 16557041)
Furnizor / câștigător
S.A.-R. CITY INSURANCE (CUI 10392742)
Cod CPV
66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.266 RON
Valoare atribuită
2.266 RON
Data publicării
03.04.2019 10:18
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.266 RON

din 2.266 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.