Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie materiale sanitare

Număr anunț
DA22769002
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
NOVITRADE SRL (CUI RO15011423)
Cod CPV
33141200-2 · Catetere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
513 RON
Valoare atribuită
513 RON
Data publicării
05.04.2019 13:07
Termen limită
10.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 13:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

513 RON

din 513 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.