Ofertă refuzată Cumpărare directă

Mydocalm 150mg x 30 cpr (TOLPERISONUM)

Număr anunț
DA22761994
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33632200-1 · Miorelaxanti (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,60 RON
Valoare finală
235,60 RON
Data publicării
04.04.2019 16:36
Data finalizării
08.04.2019 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.