Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie imprimate la comanda - bilete meci volei

Număr anunț
DA22773692
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI (CUI 39493486)
Furnizor / câștigător
OPANIS 2006 SRL (CUI RO18589287)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0,24 RON
Valoare finală
0,24 RON
Data publicării
08.04.2019 09:51
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.