Ofertă acceptată Cumpărare directă

achzitie papetarie

Număr anunț
DA22803441
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
VISA MEDING S.R.L. (CUI RO14307081)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5,39 RON
Valoare atribuită
5,39 RON
Data publicării
10.04.2019 14:47
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5,39 RON

din 5,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.