Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lampa Halogen A15

Număr anunț
DA22841763
Autoritate contractantă
LABORATORUL CENTRAL PENTRU CONTROLUL CALITATII SI IGIENEI VINULUI VALEA CALUGAREASCA (CUI 16557041)
Furnizor / câștigător
BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC SRL (CUI RO17167080)
Cod CPV
33124130-5 · Accesorii de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500,41 RON
Valoare atribuită
500,41 RON
Data publicării
16.04.2019 11:14
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

500,41 RON

din 500,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.