Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,8% sub estimat

200G PRODLACTA UNT 65% si Danone

Număr anunț
DA22849025
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15530000-2 · Unt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
340,92 RON
Valoare atribuită
334,62 RON 1,8% sub estimat
Data publicării
16.04.2019 16:45
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 17:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

334,62 RON

din 340,92 RON estimat 1,8%

Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 6,30 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.