Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE IGIENIZARE ȘI ÎNTREȚINERE SPAȚIU VERDE SPCLEP RM SARAT
- Număr anunț
- DA22834165
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT (CUI 2406871)
- Furnizor / câștigător
- D & D VIVAI PLANTE SRL (CUI 18330745)
- Cod CPV
- 77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.096 RON
- Valoare atribuită
- 12.096 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 14:01
- Termen limită
- 22.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2019 13:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.096 RON
din 12.096 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro