Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii publicare anunt Monitorul Oficial, Partea a III-a ->Concurs + Bursa

Număr anunț
DA22870071
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI RO29898288)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
324,83 RON
Valoare atribuită
324,83 RON
Data publicării
18.04.2019 14:58
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

324,83 RON

din 324,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.