Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bicarbonat de sodiu 8,4% 100 ml - 3642515
- Număr anunț
- DA22889464
- Autoritate contractantă
- Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33692500-2 · Solutii injectabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 121,60 RON
- Valoare atribuită
- 121,60 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 14:16
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 07:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
121,60 RON
din 121,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro