Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,5% sub estimat

450G COZONAC BOROMIR NUCA CACAO

Număr anunț
DA22898273
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
189,98 RON
Valoare atribuită
189,08 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
23.04.2019 12:17
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

189,08 RON

din 189,98 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 0,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.