Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,6% sub estimat
Biscuiti si napolitane
- Număr anunț
- DA22961251
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15820000-2 · Piscoturi si biscuiti; produse de patiserie si de cofetarie conservate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 177,01 RON
- Valoare atribuită
- 168,84 RON 4,6% sub estimat
- Data publicării
- 07.05.2019 12:48
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 12:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
168,84 RON
din 177,01 RON estimat
4,6%
Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 8,17 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.