Ofertă acceptată
Cumpărare directă
COMUTATOR LUMINI 251682
- Număr anunț
- DA22972747
- Autoritate contractantă
- LABORATORUL CENTRAL PENTRU CONTROLUL CALITATII SI IGIENEI VINULUI VALEA CALUGAREASCA (CUI 16557041)
- Furnizor / câștigător
- MIHGELIA SRL (CUI RO14223851)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 319,32 RON
- Valoare atribuită
- 319,32 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 11:46
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
319,32 RON
din 319,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro