Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie dosar PVC

Număr anunț
DA22961950
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI (CUI 39493486)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62 RON
Valoare finală
100 RON
Data publicării
07.05.2019 13:13
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
12.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.