Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie pachet produse protocol

Număr anunț
DA23036964
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT (CUI 2406871)
Furnizor / câștigător
MCA COMERCIAL SRL (CUI RO13219828)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550,46 RON
Valoare atribuită
550,46 RON
Data publicării
15.05.2019 11:09
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 11:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

550,46 RON

din 550,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.