Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,4% sub estimat

Orez si pasete

Număr anunț
DA23029450
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15851100-9 · Paste fainoase nepreparate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
185,88 RON
Valoare atribuită
183,36 RON 1,4% sub estimat
Data publicării
14.05.2019 14:38
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

183,36 RON

din 185,88 RON estimat 1,4%

Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 2,52 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.