Ofertă acceptată Cumpărare directă

NEFOPAMUM / Acupan 20 mg/2ml x 5 fiole x 2 ml sol. inj.

Număr anunț
DA23029337
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33691200-2 · Antihelmintice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120,50 RON
Valoare atribuită
120,50 RON
Data publicării
14.05.2019 14:34
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 07:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120,50 RON

din 120,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.