Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALGOCALMIN 1G/2ML 5FI X 2ML (METAMIZOLUM NATRICUM) VITAMINA B1 ZENTIVA 100MG/2ML X VITAMINA B6 ZENT

Număr anunț
DA23065508
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33661700-8 · Alte medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.332 RON
Valoare atribuită
4.332 RON
Data publicării
17.05.2019 12:19
Termen limită
24.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 07:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.332 RON

din 4.332 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.