Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SIOFOR COMPR.FILM. 1000MG X 60 - OXIFLUX COMPR.FILM.ELIB.PREL. 400MG X 60
- Număr anunț
- DA23096726
- Autoritate contractantă
- Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
- Furnizor / câștigător
- FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI RO3572074)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 141,40 RON
- Valoare atribuită
- 141,40 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 10:18
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 14:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
141,40 RON
din 141,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro