Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pentoxifilin 100mg/5ml 5/5ml sol inj

Număr anunț
DA23093074
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
Cod CPV
33622400-0 · Vasoprotectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
356,80 RON
Valoare atribuită
356,80 RON
Data publicării
21.05.2019 14:30
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 07:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

356,80 RON

din 356,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.