Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,0% sub estimat

14KG BONUX 3 IN 1 ROSE

Număr anunț
DA21543270
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
191,84 RON
Valoare atribuită
188 RON 2,0% sub estimat
Data publicării
23.10.2018 12:25
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

188 RON

din 191,84 RON estimat 2,0%

Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 3,84 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.