Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 20,1% sub estimat

ARO SET MOP BUMBAC 250G/ 3BUC/SET

Număr anunț
DA21543306
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39224300-1 · Maturi, perii si alte articole de menaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
152,88 RON
Valoare atribuită
122,22 RON 20,1% sub estimat
Data publicării
23.10.2018 12:26
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122,22 RON

din 152,88 RON estimat 20,1%

Adjudecat la 79,9% din estimat · economie 30,66 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.