Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 6,8% sub estimat

300G ARO CASCAVAL FELIAT

Număr anunț
DA21543135
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120,32 RON
Valoare atribuită
112,16 RON 6,8% sub estimat
Data publicării
23.10.2018 12:20
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

112,16 RON

din 120,32 RON estimat 6,8%

Adjudecat la 93,2% din estimat · economie 8,16 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.