Ofertă acceptată Cumpărare directă

PARACETAMOL INF.10MG/ML SOL PERF100ML

Număr anunț
DA23134960
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan (CUI 4203911)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
154,82 RON
Valoare atribuită
154,82 RON
Data publicării
27.05.2019 10:42
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 15:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

154,82 RON

din 154,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.