Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRUSA, TRUSE TRANSFUZIE sange,ac de plastic si luer-lock, Transfuzor sangeGermanmed Certificat CE

Număr anunț
DA23149411
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
Cod CPV
33141600-6 · Recipiente si pungi de recoltare, drenaj si truse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150 RON
Valoare atribuită
150 RON
Data publicării
28.05.2019 12:01
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

150 RON

din 150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.