Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ANEXATE 0,1MG/ML SOL INJ* 5 FIOLE*5ML
- Număr anunț
- DA21906882
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33693000-4 · Toate celelalte produse terapeutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210 RON
- Valoare atribuită
- 210 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 13:45
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 16:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
210 RON
din 210 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro