Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cititor de microplaci ELISA PR 4100
- Număr anunț
- DA23160595
- Autoritate contractantă
- CENTRUL REGIONAL DE TRANSFUZIE SANGUINA (CUI 4322947)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI RO23818271)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.285,69 RON
- Valoare atribuită
- 24.285,69 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 11:05
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 11:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.285,69 RON
din 24.285,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro