Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

Invertoare 2KVA

Număr anunț
SCN1177322
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Cod CPV
31155000-7 · Invertoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
402.000 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
10.07.2026 07:56
Anunț de atribuire
SCNA1136070
Termen limită
07.08.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1275175

Documente

Documentația de atribuire

Clarificări & decizii (1)

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

0 RON

din 402.000 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 402.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.