Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Invertoare 2KVA
- Număr anunț
- SCNA1136070
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Cod CPV
- 31155000-7 · Invertoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 402.000 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 18.08.2026 09:36
- Anunț de participare
- SCN1177322
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
04.08.2026 11:58Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareA se vedea documentul atasatMN26-2026 Raspuns la solicitarea de clarificare nr.1
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ELECTROPRED-UNIK SRL CUI 26780643
Valoare atribuită
0 RON
din 402.000 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 402.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.