Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,1% sub estimat

pachet Farma

Număr anunț
DA40810921
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.221,20 RON
Valoare atribuită
3.153 RON 2,1% sub estimat
Data publicării
13.07.2026 13:11
Termen limită
20.07.2026 17:00
Data finalizării
15.07.2026 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.153 RON

din 3.221,20 RON estimat 2,1%

Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 68,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.