Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de furnizare si montaj tamplarie PVC

Număr anunț
DA40602051
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
ALSTERO INVEST SRL (CUI 35826367)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.379,89 RON
Valoare atribuită
10.379,89 RON
Data publicării
11.06.2026 08:57
Termen limită
16.06.2026 17:00
Data finalizării
11.06.2026 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.379,89 RON

din 10.379,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.