Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet farma

Număr anunț
DA40615947
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
111,22 RON
Valoare atribuită
111,22 RON
Data publicării
12.06.2026 11:09
Termen limită
17.06.2026 17:00
Data finalizării
15.06.2026 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

111,22 RON

din 111,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.