Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de constructie ziduri de protectie
- Număr anunț
- DA40979951
- Autoritate contractantă
- COMUNA POIANA MARULUI (PRIMARIA POIANA MARULUI) (CUI 4777272)
- Furnizor / câștigător
- PAURAM SRL (CUI 14351478)
- Cod CPV
- 45246410-0 · Lucrari de intretinere a digurilor de protectie impotriva inundatiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.706,92 RON
- Valoare atribuită
- 18.706,92 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 11:21
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 11:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.706,92 RON
din 18.706,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro