În desfășurare
Anunț de participare
Execuție lucrări, active necorporale si dotări pentru obiectivul: Reabilitare energetică Grădinița cu program prelungit nr. 4, Aleea Brazilor, nr.3, Lugoj - COD SMIS 2021: 362895
- Număr anunț
- SCN1179101
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.414.241,80 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 19:50
- Termen limită
- 17.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278598
Documente
Documentația de atribuire
- 17-101892-(RU)101893-Caiet-sarcini.pdf
- 17-102072-(RU)102073-Contract DRAFT.pdf
- 2.Formulare GPP4.docx
- A15 Plan parter propus.pdf
- AC-PP4.pdf
- ACTUALIZAT-AUDIT ENERGETIC_AL BRAZILOR, NR. 3, LUGOJ, TIMIS (1).pdf
- Breviar de calcul INSTALATII ELECTRICE PT.pdf
- Breviar de calcul REZISTENTA.pdf
- CF-PP4 2026 MAI.pdf
- FISA CABINA PAZA.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278598.pdf
- IT01 Plan parter.pdf
- IT02 Plan etaj.pdf
- Memoriu dotari si FSE.pdf
- Parte scrisa INSTALATII ELECTRICE PT.pdf
- Parte scrisa INSTALATII HVAC PT.pdf
- Parte scrisa PTh_compressed.pdf
- Planse instalatii electrice.rar
- Planse instalatii sanitare.rar
- Planse instalatii termice.rar
- PP5 Pad Avizat.pdf
- Proiect gaz PP4.pdf
- Raport de expertiza tehnica Gradinita 4 Lugoj 001.pdf
- Raspuns 1_A 18.2 SECTIUNE B - PTh.pdf
- Raspuns 1_A 18 SECTIUNE A - PTh.pdf
- Raspuns 1_Formulare F5.pdf
- Raspuns 1_Parte scrisa PTh.pdf
- Raspuns 2_CT01.DETALII CANAL TEHNOLOGIC.pdf
- Raspuns 3_IE 05 Scheme monofilare.pdf
- Raspuns 4_A05 PLAN PARTER EXISTENT - PTh.pdf
- Rm-01 - PLAN DE EXECUTIE SCARI METALICE rev01 scan.pdf
- Studiu geotehnic Gradinita PP4.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (17.09.2026 15:00).
Valoare estimată
8.414.241,80 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.