Ofertă refuzată Cumpărare directă

Consultanta managemnet financiar si suport implementare proiect finantat prin PS - STEP

Număr anunț
DA41056678
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
EXPERT MANAGEMENT SERVICES S.R.L. (CUI 43320300)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132.000 RON
Valoare finală
132.000 RON
Data publicării
26.08.2026 13:59
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 07:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.