Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,3% sub estimat
Construire atelier de reparații și întreținere tehnică militară, deposit piese auto și stație de spălare a tehnicii, central termică și rețele de utilități în cazarma 763 Ploiești, Cod proiect: 2024 –I – 763
- Număr anunț
- CN1091057
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02547 BUCURESTI (CUI 4192804)
- Furnizor / câștigător
- MASTROM AG S.R.L. (CUI 50740153)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.584.298,80 RON
- Valoare atribuită
- 26.485.953,95 RON 7,3% sub estimat
- Data publicării
- 26.03.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1175401
- Termen limită
- 29.04.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 209731-2026
- Documentație de atribuire
- DF1267448
Documente
Documentația de atribuire
- 1.1 Grafic de plati caz.763.docx.p7s
- 1. Caiet de sarcini caz. 763.docx.p7s
- 2. Anexa la Instructiuni catre ofertanti 763.docx.p7s
- 3.1. Conditii generale si conditii specifice 763.docx.p7s
- 3. Acord contractual caz.763.docx.p7s
- 4. Formular propunere tehnica 763.docx.p7s
- 5. Formular propunere financiara 763.docx.p7s
- 6. ALGORITM DE CALCUL 763.docx.p7s
- 7. Formulare achizitie 763.docx.p7s
- Anexa SF-Piese desenate.zip.p7s
- Anexa SF-STUDII SI AVIZE.zip.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1267448.pdf
- S.F_763 Ploiesti.docx.p7s
DUAE
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MASTROM AG S.R.L. CUI 50740153
Asociați 3
GLOBEXTERRA S.R.L. CUI RO28610220
MHL PROARHIPROD SRL CUI 36821104
ROMCO SYSTEM SRL CUI RO 15315902
Subcontractanți 7
ANA-CRIS SRL CUI RO 5209459
AVYAN PROIECT SRL CUI RO36956586
EDVARI TECHNOLOGIES S.R.L. CUI RO 39543983
ENERGOFOR SRL CUI RO 12826406
MOVI CONSTRUCT SRL CUI RO 6312095
NOVOLUTION S.R.L. CUI 42818138
TEHNO-CONSULTING SOLUTION SRL CUI RO 16667478
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ALCONS ENGINEERING SRL CUI 3168603
Subcontractanți 4
AVS INSTAL GAZ UNLIMITED S.R.L. CUI RO33213153
G&T INSTAL 2002 SRL CUI RO 14771480
METRANS ENGINEERING S.R.L. CUI 39543312
SERVICE DIVISION S.R.L. CUI RO32876301
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
VIA CARPATIA CONSULT SRL CUI RO23268259
Asociați 1
ANANDA GENERAL CONSTRUCT S.R.L. CUI RO45107512
Subcontractanți 3
ANANDA ELECTRIC S.R.L. CUI RO51454109
SIGMA PRO INVEST S.R.L. CUI 48750899
SVARKA NDT SRL CUI 35996639
Terți + subcontractanți 1
RUGBY CONSTRUCT SRL CUI RO 18620242
Valoare atribuită
26.485.953,95 RON
din 28.584.298,80 RON estimat
7,3%
Adjudecat la 92,7% din estimat · economie 2.098.344,85 RON
Deschise acum pe acest cod
Peste 500 licitații deschise pe 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.